Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

1. Doba dodání:
Všechny položky budou doručeny okamžitě po obdržení platby, pokud jsou k dispozici. V opačném případě je doba dodání obvykle do 7 pracovních dnů. Pokud v krátké době neexistují žádné položky, budeme vás informovat e-mailem, pokud budeme mít předpokládanou dobu doručení. Některé položky jsou dodávány delší dobu. Nemůžeme získat nárok na náhradu škody z důvodu zpoždění při dodání, např. Z důvodu vyšší moci, přerušení provozu, starších objednávek a dalších událostí, za které neseme odpovědnost.

2. Náklady na balení a přepravu:
Tyto náklady závisí na typu položky a místě dodání a mohou být zobrazeny v nákupním košíku. Pokud se skutečné náklady liší od údajů v obchodě, budeme vás informovat e-mailem. V tomto případě může kupující odstoupit od kupní smlouvy.

Platba
Při platbě předem obdržíte přesné fakturační údaje, které jsme zaslali. Zadejte prosím svou e-mailovou adresu a / nebo telefonní číslo v objednávce, abychom vás mohli kontaktovat. Uveďte své jméno a číslo faktury v okamžiku převodu za účelem použití, abyste mohli k objednávce přiřadit platební doklad. Platba faktury je možná pouze prostřednictvím delšího obchodního vztahu. Až do úplného zaplacení je dodávání zboží stále naším majetkem. Faktura se vyplácí okamžitě po obdržení a nesmí být odečtena. Pokud překročíte dohodnutý termín splácení, musíme účtovat poplatek za opotřebení a zpracování.

zpět
Copyright @2018 www.escargot-ops.cz
Módní oblečení chrismasZnačková obuv sleva,black friday Propagace bundy,Crazy nakupování online